Dan škole, 29. maj 2009. god..

  U našoj školi proslavljen je Dan škole, 29.maja 2009.god.. Tim povodom izdali smo školski list "Neretva". Pozvati smo stare radnike naše škole (sve one koji su radili duže od jedne godine u našoj školi. osim onih za koje ne znamo gdje se nalaze). Organizovana su školska takmičenja, a bila je i školska priredba. Na priredbi su učestvovali učenici naše škole. Zbog svega toga, bio je ovo poseban dan u našoj školi. Bio je to dan za pamćenje. Nakratko su evocirane uspomene iz davnih 60-ih i 70-ih i kako se tada radilo i življelo. Lijepo je bilo slušati smiren i prijatan razgovor bivših kolega. Neka nam budu zdravi i neka dođu ponovo u našu školu. 

  Spisak prisutnih na proslavi Dana škole 29. maja 2009.god

 1. Marinko Jovanović
 2. Radica Jovanović
 3. Slavko Vujević
 4. Ivanka Vujević
 5. Filip Andrić
 6. Ruža Andrić
 7. Kasim Mušinović
 8. Fatima Mušinović
 9. dr.Salko Špago
 10. Halil Špago
 11. Murat Selimović
 12. Ilko Zelenika
 13. Sadija Špago
 14. Refko Lepara
 15. Velija Malokos
 16. Osman Jelovac
 17. Hatidža Jelovac
 18. Omer Prevljak
 19. Zejna Didik
 20. Mustafa Dženetić
 21. Halil Tinjak
 22. Mirsad Kudra
 23. Salko Tabaković

Možda sam nekoga i izostavio. Ne ljutite se. Oni koji posjećuju ovaj blog, napomenut će mi to….


osglavaticevo
Ovo je blog novinarsko-literarne sekcije Osnovne škole"Glavatičevo". Ažuriranje bloga novostima iz školskog života vrše članovi sekcije i nastavnik Ismet Pozder Ovaj blog je učenički prikaz naše škole i njenog okruženja...

4 komentara

Komentariši